ANTALYA_OFEST_GECE_2018Cum 02.11.2018 11:19
Resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
MBL (2)0,6 km9 C
PlStnoNameYBClubTime
108Murad GuliyevINDIVIDUALdns
107Eray AtakINDIVIDUALdns
 
 
 
M10 (4)0,5 km8 C
PlStnoNameYBClubTime
1235Samuel SaranenPİHKANİSKAT2:38
2234John AnanaPİHKANİSKAT2:40
317Lukas HenrikssonATTUNDA OK7:57
 
252Fedor SkorobogatovSKORİKİdns
 
 
 
M12 (2)0,7 km9 C
PlStnoNameYBClubTime
306Zhukov PavelZHUKİdns
118Ivan CheskidovININdns
 
 
 
M14 (2)1,0 km13 C
PlStnoNameYBClubTime
1248Pavel FrelikhRYBİNSK15:45
2145Marek SkorpilJİSKRA HORICE20:39
 
 
 
M16A (3)2,2 km16 C
PlStnoNameYBClubTime
1215Alexey BolotovORİENTA-KUNCEVO19:54
2189Alexey RabinovichNIKOLAİ19:57
 
58Misha ChernykhGORELOVdns
 
 
 
M16B (1)1,0 km13 C
PlStnoNameYBClubTime
166Yunus Emre KeskinLİDOSKdns
 
 
 
M18A (8)2,5 km18 C
PlStnoNameYBClubTime
1150Aslak HeimdalKONNERUD IL12:21
2190Vasily PolyakovNIKOLAİ22:45
 
244Uğur ÜstündağROTA OSKdns
245Ümit ÜstündağROTA OSKdns
169Kerem DumanlıLİDOSKdns
42Yusuf ParlakDORUK DSKdns
167Ali ErLİDOSKdns
168Efecan YarayanLİDOSKdns
 
 
 
M20A (4)2,8 km20 C
PlStnoNameYBClubTime
1191Ravil IniyatullinNIKOLAİ26:18
 
258Tamor HaabmetsTONdnf
246Batuhan ÜnverROTA OSKdns
216Andrey ProzorovORİENTA-KUNCEVOdns
 
 
 
M21A (10)2,7 km20 C
PlStnoNameYBClubTime
1183Alexey ErmachenkovMEPHI23:32
295Sergey TsaunINDIVIDUAL23:47
3184Vladimir DudnikovMEPHI24:16
4255Aleksey PankovTOMSK51:05
 
92Akın ŞenINDIVIDUALmp
192Alexandr PopovNIKOLAİdns
186Mehmet Ali KaraNEO DOĞA SPORLAR KULÜBÜdns
93Hüsrev AkbaşINDIVIDUALdns
94Nazim AltunINDIVIDUALdns
180Yusuf AvşarMANAVGAT İŞİTME ENG. SPOR KULÜdns
 
 
 
M21E (39)3,1 km 0 m24 C
PlStnoNameYBClubTime
129Ivan KuchmenkoBELGOROD SPARTAK15:52
2265İbrahim KorTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ15:57
3135Harun İşlerJANDARMA GÜCÜ SK15:59
4139İsrafil KüçüksakalJANDARMA GÜCÜ SK16:07
5101Meriç ArazoğluINDIVIDUAL16:11
6131Ali UçarJANDARMA GÜCÜ SK16:12
7100Çağlar KasımINDIVIDUAL20:03
7267Özgür FettahTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ20:03
9266Mehmet Akif TandoğruTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ20:10
1072Ulrik Astrup ArnesenHEMİNG ORİENTERİNG22:18
11102Mihammed KavakINDIVIDUAL26:03
12133Ercan DudakJANDARMA GÜCÜ SK26:12
12136Hasan GülleJANDARMA GÜCÜ SK26:12
14138İlyas KarakuşJANDARMA GÜCÜ SK26:14
15202Audun HeimdalNTNUI32:02
16140Musa ErdoğanJANDARMA GÜCÜ SK33:19
17141Ramazan ÇanJANDARMA GÜCÜ SK39:29
 
151Jørgen BaklidKONNERUD ILmp
132Cansel SaraçJANDARMA GÜCÜ SKmp
Grinin VlademirINDIVIDUALmp
97Ali KoçINDIVIDUALdnf
207Ilyas AvciOKLUBALI SKdns
204Fatih AtalıODTU SKdns
264Engin PınarTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİdns
268Rıdvan ÇınarTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİdns
247Erdi ArslanROTA OSKdns
213Maxim SimakovOMEGA MOSCOWdns
295Vladimir GrininVOLZHANİN RUSSİAdns
98Ali Nail TaşdemirINDIVIDUALdns
99Aykut İşçiINDIVIDUALdns
96Abdulkerim TaşdemirINDIVIDUALdns
43Caner KuçmenDORUK DSKdns
57Enes AltanESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SPOR KULdns
103Ramazan BostancıINDIVIDUALdns
142Süleyman DemirelJANDARMA GÜCÜ SKdns
187Hakan KayanNEO DOĞA SPORLAR KULÜBÜdns
137İbrahim ÇiçekJANDARMA GÜCÜ SKdns
130Ahmet KaçmazJANDARMA GÜCÜ SKdns
134Fatih BodurJANDARMA GÜCÜ SKdns
 
 
 
M35 (8)2,8 km17 C
PlStnoNameYBClubTime
113Aleksey MorozovAMOR24:16
2302Ivan YakhinYEKATERİNBURG27:05
 
27Evaldas JadenkusAZUOLASdnf
122Tarık ŞekerİNEGÖL ORYANTİRİNG GSKdns
307Zhukov AndreiZHUKİdns
46Alexandr BahterevEKATERİNBURGdns
47Alexey LitenkovEKATERİNBURGdns
48Denis MasterskikhEKATERİNBURGdns
 
 
 
M40 (8)2,7 km18 C
PlStnoNameYBClubTime
1297Alexey KleninVOLZHANİN RUSSİA23:56
218Tomas HenrikssonATTUNDA OK24:37
3250Oleg LinkevichSHOR SIBERIAN25:49
4299Vladimir KorneevVOLZHANİN RUSSİA36:28
5298Berezin AndreyVOLZHANİN RUSSİA37:25
 
303Aleksandr BeliaevnYEKATERİNBURGdns
35Vladimir DobryniCHELYABİNSKdns
33Necati DarakçıBUCAK OĞUZHAN DOĞA SPORLARIdns
 
 
 
M45 (12)2,6 km18 C
PlStnoNameYBClubTime
1203Valerii MaznyiO-COMPASS24:07
2156Stepan LiabzinKRASNOYARSK29:37
3233Vsevolod NegashevPERM, SOKOL29:42
4231Alexandr DobryninOZERSK29:47
5217Igor BolotovaORİENTA-KUNCEVO32:00
6174Rünno SulgLSF PT41:20
750Sergej ?DamovichEKATERİNBURG54:52
 
49Andrey SerebryakovEKATERİNBURGdns
2Mikail TaşkalaAFDOSdns
105Tarık TunçerINDIVIDUALdns
121Feridun TakışIOGdns
119Vladimir CheskidovININdns
 
 
 
M50 (8)2,4 km18 C
PlStnoNameYBClubTime
1164Alexey ZhestovskyLEGENDA20:33
2273Vıtalıı HlushenkovVALERİ TEAM23:37
3232Andrey AkelyevOZERSK23:38
4249Pavel FrelikhRYBİNSK29:54
5304Sergey IvanovYEKATERİNBURG31:59
61Luís Quinta-NovaABC ORİ46:16
 
251Jan HolecSKOB OSTRAVAdnf
73Lasse ArnesenHEMİNG ORİENTERİNGdns
 
 
 
M55 (16)2,2 km18 C
PlStnoNameYBClubTime
1271Martin SacherULU'S REISEWELT19:16
2218Boris ElfimovORİENTA-KUNCEVO21:57
324Igor KiselevAZİMUT24:04
423Andrey MitenkovAZİMUT26:01
5274Serheıı StoıanVALERİ TEAM28:53
6254Göran MånssonSTİGMÄNNEN KARLSHAMNS OK40:49
7185Mikhail VasilyevMY MOSCOW46:54
 
236Aki SaranenPİHKANİSKATdnf
nc25Yurıy RumyantsevAZİMUT25:54
272Ulrich AeschlimannULU'S REISEWELTdns
270Daniel KobelULU'S REISEWELTdns
106Sergey SkorobogatovINDIVIDUALdns
59Sergey ChernykhGORELOVdns
152Bjørn BaklidKONNERUD ILdns
214Vladimir BeskrovnyiORİEN-DRAİVdns
212Rolf WettsteinOL ZİMMERBERGdns
 
 
 
M60 (12)2,1 km18 C
PlStnoNameYBClubTime
175Timo AsikainenHİİSİRASTİ19:37
266Jukka-Pekka RantioHAUHON SİSU19:45
3163Jorma AhertoLAHDEN SUUNNİSTAJAT22:33
462Asgeir EdvardsenGÖTEBORG MAJORNA OK25:59
539Dmitry VilentsDMİTROV27:28
678Geir Holm GundersenIF STURLA31:42
7175Anatoliy ChudakovLYTKARİNO34:27
819Tahir SuleymanovAZERBAIJAN ORIENTEERING FEDERA1:03:27
 
146Martin SkorpilJİSKRA HORICEmp
55Sergey ZhukovERMAKdns
63Ingvar Larsson LarssonGÖTEBORG MAJORNA OKdns
148Thomas AlmqvistKARLSKRONA SOKdns
 
 
 
M65 (9)2,1 km17 C
PlStnoNameYBClubTime
167Pekka LiukkalaHAUHON SİSU36:40
215Nikolaus RischASG TEUTOBURGER WALD39:39
3201Iurıı VekshınNOVGOROD47:20
4275Oleksandr TsyhanovVALERİ TEAM54:12
 
53Danis KadyrovELECTROUGLİ MOSCOW REGİONdnf
263Rauli HelkkulaTURUN METSÄNKÄVİJÄTdns
261Antti OjalaTURENGİN SARASTUSdns
171Jürgen ZiescheLOK BERLİNdns
238Teuvo SlantPÖNTTÖVUOREN PEİKOTdns
 
 
 
M70 (6)1,9 km16 C
PlStnoNameYBClubTime
168Åge LiljeströmHELSİNGİN SUUNNİSTAJAT24:32
2283Ivan KazantsevVELİKİY NOVGOROD27:57
3176Vladimir VasilyevLYTKARİNO1:03:20
 
172Michael FrenzelLOK BERLİNmp
239Vesa HerttuainenRAJA-KARJALAN SUUNNİSTAJATdnf
197Jorn TorgersenNOR HUSKYdns
 
 
 
M75+ (2)1,6 km15 C
PlStnoNameYBClubTime
169Osmo LindemanHELSİNGİN SUUNNİSTAJAT50:59
 
242Tormod DahlenRİNGERİKE OLdnf
 
 
 
W10 (3)0,5 km7 C
PlStnoNameYBClubTime
1284Daria KhramovaVELİKİY NOVGOROD2:41
2219Ekaterina GorbatovaORİENTA-KUNCEVO3:36
3285Olga OrlovaVELİKİY NOVGOROD6:42
 
 
 
W12 (3)0,6 km9 C
PlStnoNameYBClubTime
1221Eliza BolotovaORİENTA-KUNCEVO7:48
 
220Anastasia GorbatovaORİENTA-KUNCEVOdns
10Hatice Elif KurtALTUN HEDEF GSKdns
 
 
 
W14 (3)0,8 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1124Azra CoşkunİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK9:58
2123Aleyna MindenİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK10:04
 
51Alina BeliaevaEKATERİNBURGdns
 
 
 
W16A (7)2,0 km15 C
PlStnoNameYBClubTime
1222Tatina BohotovaORİENTA-KUNCEVO24:42
2193Elizaveta AndrosovaNIKOLAİ41:27
 
209Doğa BelyurtOKLUBALI SKdns
56Anastasiia ZhukovaERMAKdns
208Bahar ÖzçelikOKLUBALI SKdns
120Vlada CheskidovaININdns
60Zoya ChernykhGORELOVdns
 
 
 
W16B (2)0,8 km11 C
PlStnoNameYBClubTime
1125Eylül Sare YıldızİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK10:00
2194Irina KololeevaNIKOLAİ16:09
 
 
 
W18A (4)2,5 km19 C
PlStnoNameYBClubTime
1153Jenny BaklidKONNERUD IL15:34
2195Sofia SokolovaNIKOLAİ28:47
3157Aleksandra LiabzinaKRASNOYARSK47:24
 
12Cemre Nur YeşilALTUN ORYANTİRİNG ATLETİZM SPOdns
 
 
 
W21A (7)2,7 km18 C
PlStnoNameYBClubTime
1181Elin BrinkMARKARYDS FK31:47
2257Galina DolganovaTOMSK32:01
2256Darya ZenkovaTOMSK32:01
4223Maria MeskinaORİENTA-KUNCEVO48:48
 
279Reetta PakkanenVEHKALAHDEN VEİKOTdns
170Munevver KumruLİDOSKdns
237Joanne Anana SaranenPİHKANİSKATdns
 
 
 
W21E (15)2,8 km22 C
PlStnoNameYBClubTime
1199Antonina NaidionovaNORD WEST22:50
2224Olga MiterevaORİENTA-KUNCEVO29:50
3158Anna LiabzinaKRASNOYARSK31:46
4128Hilal OruçİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK31:54
5240Penzina KseniiaRAJAMÄEN RYKMENTT31:58
6200Stroganova IrinaNORD WEST32:06
 
143Emine DereliJANDARMA GÜCÜ SKdnf
144Sibel AkcaJANDARMA GÜCÜ SKdnf
210Elif Gokce AvciOKLUBALI SKdns
280Raita PakkanenVEHKALAHDEN VEİKOTdns
206Tuğçe GölgeliODTU SKdns
113Büşra ÖzerINDIVIDUALdns
45Yasemin ÖzgülerDORUK DSKdns
205Sena PamukODTU SKdns
44Sibel YıldızDORUK DSKdns
 
 
 
W35 (7)2,7 km18 C
PlStnoNameYBClubTime
1165Julia BolshakovaLEGENDA29:01
2173Elena VetrovaLOSİNY53RUS40:35
328Rasa IvanauskaiteAZUOLAS53:59
4276Olha SobchukVALERİ TEAM54:04
 
308Zhukova AnnaZHUKİdns
11Şöhret AltunALTUN HEDEF GSKdns
211Gulsen AvciOKLUBALI SKdns
 
 
 
W40 (7)2,6 km17 C
PlStnoNameYBClubTime
136Julia DobryninaCHELYABİNSK30:48
2286Anna OrlovaVELİKİY NOVGOROD33:37
3282Nadezhda EremenkoVELİKİY NOVGOROD39:34
4259Taal AnneliTON1:13:39
 
287Elena KhramovaVELİKİY NOVGORODmp
293Natalia KaravaevaVETEROKdns
253Olga SkorobogatovaSKORİKİdns
 
 
 
W45 (9)2,4 km17 C
PlStnoNameYBClubTime
1159Tatiana LiabzinaKRASNOYARSK33:49
252Olga KuznetsovaEKATERİNBURG47:37
3230Šarka KašparováOriental run of Opava48:43
4225Anastasia MeskinaORİENTA-KUNCEVO48:51
5226Julia GussakORİENTA-KUNCEVO48:59
6227Tatiana BolotovaORİENTA-KUNCEVO49:02
7289Iuliia DavydovaVELİKİY NOVGOROD1:20:13
 
37Veronika YarushevaCHELYABİNSKdns
196Olga DulaNIKOLAİdns
 
 
 
W50 (11)2,4 km17 C
PlStnoNameYBClubTime
1147Tiina ÄijäläKANGASALA SK26:05
280Eva Pålsson PålssonIFK MORA OK26:18
379Berit GummusIFK MORA OK26:21
4154Isa HeggedalKONNERUD IL36:58
5269Elena KapitonovaUFA-UNİTED37:22
6182Ann-Sofie BrinkMARKARYDS FK41:05
774Signe Astrup ArnesenHEMİNG ORİENTERİNG41:26
8155Tove HeimdalKONNERUD IL42:14
 
241Tiina MäkeläRAUMAN TYÖVÄEN URHEİLİJATdns
61Elena SologubovaGORELOVdns
14Ayça AyyerANTALYA GENÇLİK SPORdns
 
 
 
W55 (6)2,3 km17 C
PlStnoNameYBClubTime
181Annlouise AlmqvistIFK MORA OK23:12
2228Galina MiterevaORİENTA-KUNCEVO43:16
3177Gulsina KucherenkoLYTKARİNO43:31
 
40Galina GolubevaDMİTROVmp
277Lıudmyla StoıanVALERİ TEAMmp
nc20Azada MamedovaAZERBAIJAN ORIENTEERING FEDERAdnf
 
 
 
W60 (9)2,0 km16 C
PlStnoNameYBClubTime
141Tamara SimonovaDMİTROV34:36
254Liudmila ShevchenkoELECTROUGLİ MOSCOW REGİON34:45
3278Lıdııa GavrylenkoVALERİ TEAM54:10
46Ronice GoebelALBURY WODONGA ORIENTEERING CL54:47
522Yelena FilippovaAZERBAIJAN ORIENTEERING FEDERA1:05:24
621Nadejda SuleymanovaAZERBAIJAN ORIENTEERING FEDERA1:05:26
 
160Iryna DiachenkoKYİVdns
26Elena GriaznevichAZİMUTdns
76Anne Pelto HuikkoHİİSİRASTİdns
 
 
 
W65 (8)1,9 km15 C
PlStnoNameYBClubTime
1229Valentina MescheriakovaORİENTA-KUNCEVO30:39
2290Alina KazantsevaVELİKİY NOVGOROD32:42
3291Elena OrlovaVELİKİY NOVGOROD32:51
4178Olga ChudakovaLYTKARİNO45:21
5179Valentina VasilyevaLYTKARİNO45:29
 
16Petra RischASG TEUTOBURGER WALDdns
161Nadiia MarchenkoKYİVdns
262Leena OjalaTURENGİN SARASTUSdns
 
 
 
W70 (3)1,5 km16 C
PlStnoNameYBClubTime
130Tanya MarkovaBİLDER40:41
 
198Ingjerd SognnaesNOR HUSKYdns
162Valentyna KoriakovaKYİVdns
 
 
 
W75+ (2)1,4 km15 C
PlStnoNameYBClubTime
131Lıudmıla LabutınaBİLDER40:39
2243Elin DahlenRİNGERİKE OL1:03:41
 
 
 
WBL (5)0,6 km9 C
PlStnoNameYBClubTime
188Aylin KaraNEO DOĞA SPORLAR KULÜBÜdns
281Carita PakkanenVEHKALAHDEN VEİKOTdns
149Nuran GeziciKASTAMONU GSMdns
3Ayşegül TaşkalaAFDOSdns
117Gunay HamdullayevaINDIVIDUALdns